Strony Internetowe

Oferujemy pełen zakres usług związanych z kreowaniem wizerunku Firmy w Internecie. Naszą specjalnością jest projektowanie stron www. Zajmujemy się tworzeniem zarówno prostych stron, jak i rozbudowanych serwisów portalowych.

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie. Projektowanie strony to proces, w którym musisz brać aktywny udział, ponieważ to Ty jesteś specjalistą w swojej branży. Do naszych zadań należy zrozumienie Twoich potrzeb, a następnie przeniesienie ich wraz z Twoją wiedzą do Internetu. Zaproponujemy Tobie rozwiązania, dzięki którym strona będzie nowoczesna i funkcjonalna. Pamiętaj, że strona internetowa jest wizytówką Twojej firmy. Zanim potencjalni klienci zdecydują się na podjęcie współpracy, lub skorzystanie z Twojej oferty, z pewnością zajrzą na witrynę Twojej firmy. Pierwsze wrażenie, które wywoła strona www może mieć decydujący wpływ na to, czy pozyskasz nowych kontrahentów.

Oferujemy tworzenie stron www w oparciu o system CMS Joomla. Dzięki takiemu rozwiązaniu, możliwe jest dowolne jej skalowanie, a samodzielne zarządzanie treścią nie wymaga ponoszenia dodatkowych kosztów.

Ceny usług kalkulowane są indywidualnie. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami oraz kontaktu.


Warning: Parameter 2 to modChrome_artnostyle() expected to be a reference, value given in /var/www/html/users/n/a/nawww/www.seveo.pl/templates/seveo_podstrona/html/modules.php on line 39

Warning: Parameter 3 to modChrome_artnostyle() expected to be a reference, value given in /var/www/html/users/n/a/nawww/www.seveo.pl/templates/seveo_podstrona/html/modules.php on line 39

Nasze realizacje